info(eta)draudimas.com
Draudimo produktų pardavimo technologijos: skambutis klientui
2023.09.28 09:00:00 ON-LINE
Bendra
informacija

Jau dirbate gyvybės draudimo srityje, tačiau norite atskleisti dar daugiau klientų aptarnavimo paslapčių? 

 • Mokymuose išmoksite, kaip kiekvieną skambutį padaryti sėkmingu, kuo yra ypatingas aptarnavimas telefonu, ir kaip teisingai vertinti klientų poreikius.
 • Supraskite, kas skiria gerą draudimo konsultantą nuo puikaus.
 • Kiek kartų susimąstėte, kodėl kai kurie klientai atsisveikina su organizacija? Ar norėtumėte suprasti, kaip kurti ilgalaikes klientų lojalumo priežastis?
 • Mūsų mokymuose gilinsimės į rinkos analizę, parduodant draudimo produktus telefonu.
 • Sužinokite, kaip kurti sėkmingus kontaktus, susirašinėjant su klientais ir kaip telefonas gali tapti jūsų stipriausiu sąjungininku.
 • Investuokite laiką į savo profesionalų tobulėjimą ir įženkite į naują pardavimų lygį.
 • Mūsų programoje rasite viską, ko reikia norintiems tapti gyvybės draudimo lyderiais. Nepraleiskite progos pakelti savo karjerą aukštesniam lygiui - įsigykite bilietą į mokymus jau šiandien ir ženkite kartu su mumis į sėkmės link!

Po apmokėjimo gausite prisijungimą prie virtualios ZOOM auditorijos.

Seminaras skirtas
pradedantiesiems
dirbti draudime

Draudimo brokeriams, draudimo konsultantams, verslo draudimo vadybininkams bei visiems dirbantiems pardavimo srityje.

Seminaro dalyvio
„krepšelis“
 • Profesionalaus lektoriaus paslaugos, naudojant modernias dėstymo technologijas ir interaktyvų bendravimą su auditorija;
 • Metodinė e-medžiaga (pateikiama naujausia ir išsami su schemomis bei iliustracijomis, praktiniais pavyzdžiais);
 • Praktinės užduotys;
 • DRVI e-sertifikatas, patvirtinantis išklausytą kursą;
 • Apklausos anketa seminaro vertinimui.
Lektorius
Nadežda Doronina – Koltan

Pedagogė, verslo administravimo magistrė, Prancūzijos hipnoterapeutų ir psichologų asociacijos kolegijos absolventė, licencijuota hipnozės dėstytoja, neurolingvistinio programavimo (NLP), verslo, koučingo ir Enneagram`os sričių sertifikuota trenerė. Sukaupusi daugiau nei 15-os metų verslo konsultavimo ir mokymų vedimo patirtį ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Ukrainoje, Izraelyje.

Vadovėlyje “Draudimo paslaugų pardavimo proceso valdymas” (2014) parengė “Draudimo paslaugų pardavimo procesas”, “Draudimo produktų pardavimo proceso valdymas” bei „Draudimo produktų pardavėjų veiklos valdymas“ dalys.

Dalyvavo suaugusiųjų švietimo projektuose: 1. “Draudimo akademija”, UAB “SEB gyvybės draudimas”, 2007-2008; 2. AAS “Gjensidige Baltic” Lietuvos filialo darbuotojų kvalifikacijos tobulinimas parengiant ir įgyvendinant neformalaus švietimo programą “Draudimo akademija” 2012-2014 m.

Nuo 2016 m. dalyvauja suaugusiųjų kvalifikacijos kėlimo projekte “DRAUDIMO PRODUKTŲ PARDAVIMAS” su Užimtumo tarnyba ir mokymo programoje draudimo rinkos dalyviams, pagal ES direktyva 2016/97 dėl draudimo produktų platinimo (IDD).

Dalyvavimo
sąlygos

Prisijungimo instrukcijos išsiunčiamos iš karto po to, kai autorizuoti vartotojai padaro apmokėjimą. Priminimas siunčiamas el. paštu likus 1 dienai iki renginio.

2023.09.28
09:00:00 ON-LINE
95.00 €/vnt.
Pirkti bilietus (įmonė)
Įrašykite savo darbotuojų el. pašto adresus. Jas reikia atskirti kableliu. Darbotojas turi būti registruotas mūsų svetainėje ir jo el. paštas turi būti patvirtintas.