info(eta)draudimas.com
Rizikos valdymas: naudingumas draudime
2021.06.22 09:00:00 ON-LINE
Bendra
informacija

Mokymų programa

Kas yra rizika ir kodėl ją reikia valdyti? Trumpa rizikos valdymo istorija.
  • Rizikos ir jos komponentai: Rizika ir turtas; Rizika ir tikimybė (netikrumas); Rizika, faktai ir sprendimai; Rizika ir laikas; Rizika ir pasikartojimas (dažnis)
  • Svarbiausios rizikos komponentų žinios, reikalingos draudimo srityje: Pagrindinis asmens siekis; Rizikos objektas (turtas) ir subjektas; Turtas ir rizikos dydis; Rizika; Netikrumas (tikimybė); Rizikos kitimas laike ir pasikartojimas (dažnis); Nuostoliai; Grėsmės ir pavojus (negatyvaus rezultato / nuostolių santykis); Objektyvioji ir subjektyvioji rizika
Rizikos klasifikacija.
  • Rizikos skirstymas į kategorijas ir rūšis: Tikrosios /grynosios ir spekuliacinės rizikos kategorijos; Bendrosios ir ypatingosios rizikos subkategorijos; Asmens rizikos rūšys ir porūšiai; Turto rizikos rūšys ir porūšiai; Atsakomybės rizikos rūšys ir porūšiai
Rizikos identifikavimas ir vertinimas. Tipiniai asmens gyvenimo
saugotini aspektai. Praktinių uždavinių sprendimai.

Gyvybės draudimo produktų pardavimas naudojant rizikos valdymą. Kliento situacijos analizė. Praktinių uždavinių sprendimai.

Seminaras skirtas
pradedantiesiems
dirbti draudime

Seminaras skirtas pradedantiesiems dirbti draudime: draudimo konsultantams ir vadybininkams, bei visiems profesionaliai besidomintiems draudimu.

Seminaro dalyvio
„krepšelis“
  • Profesionalaus lektoriaus paslaugos, naudojant modernias dėstymo technologijas ir interaktyvų bendravimą su auditorija;
  • Metodinė e-medžiaga (pateikiama naujausia ir išsami su schemomis bei iliustracijomis, praktiniais pavyzdžiais);
  • Praktinės užduotys;
  • DRVI e-sertifikatas, patvirtinantis išklausytą kursą;
  • Apklausos anketa seminaro vertinimui.
Lektorius
Haik Grigorian

Verslo konsultantas ir rašytojas, turintis daugiau kaip 15 metų patirties įvairios srities įmonių ir organizacijų pardavimo proceso organizavimo ir optimizavimo, klientų aptarnavimo, sisteminio marketingo, verslo procesų pertvarkymo, pardavimų automatizavimo, mokymų vedimo ir ekspertinio – konsultacinio darbo srityse.

Praktinėje draudimo srityje pradėjo dirbti 2001 m. ne gyvybės draudimo kompanijų regiono direktoriumi, vėliau draudimo brokerio įmonės generaliniu direktoriumi ir partneriu, kartu su partneriais buvo įsteigęs užsienio draudiko priklausomo tarpininko įmonę Lenkijoje.

Dabartiniu metu dirbantis “Loidus” konsultacinės įmonės vadovu, yra “Marketum.lt” ir “Botukai.lt” portalų vystytojas.

Nuo 2020 m. dalyvauja suaugusiųjų kvalifikacijos kėlimo projekte “DRAUDIMO PRODUKTŲ PARDAVIMAS” su Užimtumo tarnyba ir mokymo programoje draudimo rinkos dalyviams, pagal ES direktyva 2016/97 dėl draudimo produktų platinimo (IDD).

Dalyvavimo
sąlygos

Prisijungimo instrukcijos išsiunčiamos iš karto po to, kai autorizuoti vartotojai padaro apmokėjimą. Priminimas siunčiamas el. paštu likus 1 dienai iki renginio.

2021.06.22
09:00:00 ON-LINE
65.00 €/vnt.
Pirkti bilietus (įmonė)
Įrašykite savo darbotuojų el. pašto adresus. Jas reikia atskirti kableliu. Darbotojas turi būti registruotas mūsų svetainėje ir jo el. paštas turi būti patvirtintas.