info(eta)draudimas.com
Skaitmeninė kompetencija darbe
2021.07.08 09:00:00 ON-LINE
Bendra
informacija

Mokymų programa

  • Debesų saugyklos; (praktinis uždavinys)
  • Microsoft Word, Excel, PowerPoint – komerciniai pasiūlymai, analitines lenteles, prezentacijos
  • Google Diskas (praktinis uždavinys)
  • Apklausų formos (praktinis uždavinys)
Seminaras skirtas
pradedantiesiems
dirbti draudime

Seminaras skirtas draudimo tarpininkams, norintiems sėkmingai vystyti savo veiklą ir teikti konsultacinės paslaugas skaitmeninėje erdvėje.

Seminaro dalyvio
„krepšelis“
  • Profesionalaus lektoriaus paslaugos, naudojant modernias dėstymo technologijas ir interaktyvų bendravimą su auditorija;
  • Metodinė e-medžiaga (pateikiama naujausia ir išsami su schemomis bei iliustracijomis, praktiniais pavyzdžiais);
  • Praktinės užduotys;
  • DRVI e-sertifikatas, patvirtinantis išklausytą kursą;
  • Apklausos anketa seminaro vertinimui.
Lektorius
Haik Grigorian

Verslo konsultantas ir rašytojas, turintis daugiau kaip 15 metų patirties įvairios srities įmonių ir organizacijų pardavimo proceso organizavimo ir optimizavimo, klientų aptarnavimo, sisteminio marketingo, verslo procesų pertvarkymo, pardavimų automatizavimo, mokymų vedimo ir ekspertinio – konsultacinio darbo srityse.

Praktinėje draudimo srityje pradėjo dirbti 2001 m. ne gyvybės draudimo kompanijų regiono direktoriumi, vėliau draudimo brokerio įmonės generaliniu direktoriumi ir partneriu, kartu su partneriais buvo įsteigęs užsienio draudiko priklausomo tarpininko įmonę Lenkijoje.

Dabartiniu metu dirbantis “Loidus” konsultacinės įmonės vadovu, yra “Marketum.lt” ir “Botukai.lt” portalų vystytojas.

Nuo 2020 m. dalyvauja suaugusiųjų kvalifikacijos kėlimo projekte “DRAUDIMO PRODUKTŲ PARDAVIMAS” su Užimtumo tarnyba ir mokymo programoje draudimo rinkos dalyviams, pagal ES direktyva 2016/97 dėl draudimo produktų platinimo (IDD).

Dalyvavimo
sąlygos

Prisijungimo instrukcijos išsiunčiamos iš karto po to, kai autorizuoti vartotojai padaro apmokėjimą. Priminimas siunčiamas el. paštu likus 1 dienai iki renginio.

2021.07.08
09:00:00 ON-LINE
65.00 €/vnt.
Pirkti bilietus (įmonė)
Įrašykite savo darbotuojų el. pašto adresus. Jas reikia atskirti kableliu. Darbotojas turi būti registruotas mūsų svetainėje ir jo el. paštas turi būti patvirtintas.